Program Leden

Program na týden 2.1.-6.1.                                                                      

Pondělí 2.1.                                                                                                              
9:30 Ranní zprávičky
10:00 Cvičení na záda s Denisou
13:00 Společenství
14:00 Muzikoterapie s Jendou
Úterý 3.1.
10:00 Aromaterapie
11:00-13:00 výuka na počítači
10:30 Vařeni-čočka nakyselo,okurek,chleba
13:00 - 15:30 Stolní hry
14:00-15:00 Bowling na Hůrce 20 kč
Středa 4.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00-12:00 Výtvarka s Denisou
13:00- 15:30 Šachy s Jendou
Čtvrtek 5.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00-11:00 Cvičení se Šárkou
10:30 Vaření-Gulášová polévka,palačinky s ozdobou
13:00-15:30 Společenské hry
13.30-15:00 šipky v Mlýnku
Pátek 6.1.
9:30-11:00 Promítání filmu
13:00-15:30 Psychoterapie + cvičení paměti s Marcelou O.20 Kč

Program od 9.1.-13.1.

Pondělí 9.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00 Cvičení na záda s Denisou
13:00 Společenství
14:00 Muzikoterapie s Jendou
Úterý 10.1.
10:00 Aromaterapie
10:30 Vaření-Gnocchi ve smetanovo kuřecí omáčce
9:00 - 15:30 Stolní hry
Středa 11.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00-12:00 Kreativní dílna
13:00- 15:30 Šachy s Jendou
Čtvrtek 12.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00-11:00 Cvičení se Šárkou
10:30 Vaření-Špenát,vejce,brambor
13:00-15:30 Společenské hry
Pátek 13.1.
9:30-11:00 Hudební okénko
13:00-15:30 Psychoterapie + cvičení paměti s Marcelou O.20 Kč
13:30 Stolní hry

Program týden od 16.1.-20.1.

Pondělí 16.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00 Cvičení na záda s Denisou
13:00 Společenství
14:00 Muzikoterapie s Jendou
Úterý 17.1.
10:00 Aromaterapie
10:30 Vaření-Karbenátky,zelí,knedlík
11:00-13:00 výuka na počítači
14:00-15:00 Bowling na Hůrce 20 kč
13:00 - 15:30 Stolní hry
Středa 18.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00-12:00 Výtvarka s Denisou
13:00- 15:30 Šachy s Jendou
Čtvrtek 19.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00-11:00 Cvičení se Šárkou
10:30 Vaření-Chlebová polévka,Ovocné knedle
13:30-15:00 šipky v mlýnku
Pátek 20.1.
09:30 - 11:00 Promítání filmu
12:00-13:30 Psychoterapie + cvičení paměti s Marcelou O. 20Kč
13:30 Stolní hry

Program 23.1.-27.1.

Pondělí 23.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00 Cvičení na záda s Denisou
13:00 Společenství
14:00 Muzikoterapie s Jendou
Úterý 24.1.
10:00 Aromaterapie
10:30 Vaření-Zeleninové rizoto,rajčatový salát
13:00 - 15:30 Stolní hry
Středa 25.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00-12:00 Kreativní dílna
13:00- 15:30 Šachy s Jendou
Čtvrtek 26.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00-11:00 Cvičení se Šárkou
10:30 Vaření-Plecko na hříbkách,brambor,okurka
Pátek 27.1.
10:00-11:00 Hudební okénko
13:00-15:30 Psychoterapie + cvičení paměti s Marcelou O.20 Kč
13:30 Stolní hry
15.30 zpívání v knihovně

Program na týden 30.1.-31.1.

Pondělí 30.1.
9:30 Ranní zprávičky
10:00 Cvičení na záda s Denisou
13:00 Společenství
14:00 Muzikoterapie s Jendou
Úterý 31.1.
10:00 Aromaterapie
11:00-13:00 výuka na počítači
11:00 Vaření -špagety s cuketou a hlívou se sýrem
9:00 - 15:30 Stolní hry
14:00-15:00 Bowling na Hůrce 20 kč