Program na měsíc Listopad

 Program od 1.11.-3.11.

Středa 1.11.

10:00 Kreativní dílna

13:00- 15:30 Šachy s Jendou nejsou

16:00 Šipkový turnaj v CvC O.Jereniáše

Čtvrtek 2.11.

10:00-11:00 Cvičení se Šárkou

10:30 Vaření-Knedlo,zelo,vepřo

14:00-15:30 Arteterapie

Pátek 3.11. Výlet Jistebník ,11:20 vycházíme

10:00-Hudební okénko

13:00-15:30 Psychoterapie

13:30 Stolní hry

15:30 Zpívání v Porubské knihovně

Program na týden 6.11.-10.11.

Pondělí 6.11.

9:30 Povídání u kafíčka

10:00 Cvičení na míčích

13:00 Společenství

13:30-14:30 Procvičování paměti,psychoterapie 20kč

Úterý 7.11.

10:00 Aromaterapie

10:30 Vaření-Fazolové lusky na smetaně,vejce,knedlík

12:00 stolní hry

14:00-15:30 Bowling Vltava-vše si platíte

Středa 8.11.

10:00-12:00 Kreativní dílna-Příprava na Křídlení

12:30 Společenské hry

13:00-15:30 Šachy s Jendou

Čtvrtek 9.11.

10:00-11:00 Cvičení se Šárkou

10:30 Vaření-Zapečené těstoviny

13:30-15:00 Šipky v Mlýnku

Pátek 10.11.

10:00-Film

12:30 Stolní hry

13:30-14:30 Muzikoterapie s Jendou

Zpívání-čas a místo upřesním

Program od 13.11.-17.11.

Pondělí 13.11.

9:30 Povídání u kafíčka

10:00 Cvičení na míčích

13:00 Společenství

13:30-14:30 Procvičování paměti,psychoterapie 20 kč

Úterý 14.11.

10:00 Aromaterapie

10:30 Vaření-Kuřecí prsa v nivové omáčce

12:00 stolní hry

Středa 15.11.

10:00 Kreativní dílna

12:30 Společenské hry

13:00-15:30 Šachy s Jendou

Čtvrtek 16.11.

10:00-11:00 Cvičení se Šárkou

10:30 Vaření- Rajská polévka,Grilováná křídelka v coca-cole,bramb.kaše

14:00-15:30 Arteterapie

Pátek 17.11.

Svátek zavřeno

Program 20.11.-24.11.

Pondělí 20.11. Výroční schůze !!! 13:00

9:30 Povídání u kafíčka

10:00 Cvičení na míčích

Úterý 21.11.

10:00 Aromaterapie

10:30 Vaření- Česneková polévka,bramborové placky-3 ks

12:00 stolní hry

14:00-15:30 Bowling Vltava 40 kč

Středa 22.11.

10:00 Kreativní dílna-Příprava na Křídlení

13:00-15:30 Šachy s Jendou

9 hod sraz u domu umění -Cena hejtmana-zpívání!!!

Čtvrtek 23.11.

10:00-11:00 Cvičení se Šárkou

10:30 Vaření Koprová omáčka,vejce,brambor

14:00-15:30 Arteterapie

13:30 Šipky v Mlýnku

Pátek 24.11.

10:00-Film

12:30 Stolní hry

13:30-14:30 Muzikoterapie s Jendou

Program týden od 27.11.-30.11.

Pondělí 27.11.

9:30 Povídání u kafíčka

10:00 Cvičení na míčích

13:00 Společenství

13:30-14:30 Procvičování paměti,psychoterapie 20 kč

Úterý 28.11.

10:00 Aromaterapie

10:30 Vaření-Halůšky

12:00 stolní hry

Středa 29.11.

10:00 Kreativní dílna-Křídlení

10:30 Kuřecí vývar,Smažené kuřecí stehno,bramb.salát

13:00- 15:30 Šachy s Jendou

Čtvrtek 30.11.

Akce Křídlení 8:30