Důležité !!!

2022

Od 4.7. do 8.7. bude náš klub uzavřen a to z důvodů konání rekondičního pobytu.Děkujeme za pochopení.

20.6.2022 se členská schůze ruší,další termín předem vyhlásíme.Děkujeme za pochopení.

Vážení příznivci klubu Mlýnek,informujeme,že v těchto dnech probíhají u nás Volby do rady pro rok 2022.

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří 11.4.2022 od 10:00 do 15:30. Přijd´te se osobně podívat jak to u nás chodí.Budete mít možnost zakoupit si naše velikonoční výrobky.K dispozici bude malá pohoštění a milý úsměv.

Těšíme se na Vás

Holá holá! Radujme se!

Podařilo se nám od nadace ČEZ získat finanční prostředky pro naše uživatelé na získání notebooku a tím je podpořit ve  zlepšení se v  kognitivních funkcí pomocí výpočetní techniky. Vás bychom chtěli poprosit o stažení aplikace  https://pomahejpohybem.cz/ kde se můžete přidat k nám a pohybem pomoct k dobré věci. Moc děkujeme

Dne 13.4.2021 OTVÍRÁME !!!

Ač v omezeném provozu za pravidel , které pro nás vyplývají s nařízení vlády ČR.

Navštívit nás můžete pouze po předchozí DOMLUVĚ

Hlavním důvodem tohoto opatření je ochrana zdraví našich klientů v důsledku zhoršující se epidemiologické situace COVID - 19.

Plně uvědomujeme, jak toto opatření je pro naše členy náročné.

Ač nemůžeme nahradit osobní setkávání nabízíme všem možnost nás tel. kontaktovat .

Na vaše zazvonění budeme čekat:
pondělí - pátek do 8,00 - 18,00
sobota a neděle od 9,00 - 17,00